SKU PEAS69N-EL32R-4 AC Isolators
58 In Stock — order before 2pm for next-day dispatch
Full refund or exchange
Projoy AC Isolator 32A 4pole
Part No: PEAS69N-EL32R-4
Switches - AC Isolators
PEAS69N-EL Enclosure AC Isolator 32A
  • Special silver alloy contact, long electrical life, high reliability
  • Small size, save installation space
  • It has a structure to protect the fingers and operate safely
  • IP20 protection level
  • Product CE, TUV certification
H - 160mm x W - 85mm x D - 82mm
Cable size - 23mm