SKU KG20B-T106D-10 Bulk Packs
Out of Stock
Rating 96,000 W
Full refund or exchange
K&N Single String DC Switch 21A 800V - 20A 1000V (Pack of 10)
Part No: KG20B-T106D-10
Switches - Bulk Packs
Keywords: 96kW, KG20BT106D10, Kraus & Naimer, Switches, Bulk Pack,DC ISOLATER,DC Isolater, dc isolaters, isolaters
This is a bulk pack of 10 x K&N Single String DC Switch Disconnector 21A 800V - 20A 1000V (KG20B-T106D)