SKU IMO-SI32-PEL64R-4 DC Isolators
1 In Stock — order before 2pm for next-day dispatch
Full refund or exchange
Enclosed DC Switch IP66 4 pole 2 string 32A 600V
Part No: IMO-SI32-PEL64R-4
Switches - DC Isolators
IMO - SI25 - DC Isolator
32A 600VDC
  • 4 Pole (2 string)