SKU IMO-SI32-PEL64R-2 DC Isolators
14 In Stock — order before 2pm for next-day dispatch
Full refund or exchange
Enclosed DC Switch IP66 2 pole 1 string 32A 600V
Part No: IMO-SI32-PEL64R-2
Switches - DC Isolators
IMO - SI32 - DC Isolator
  • 2 Pole (1 string)