SKU IMO-IS4P40 AC Isolators
48 In Stock — order before 2pm for next-day dispatch
Rating 9,200 W
Full refund or exchange
IMO Stag AC Isolator 4 Pole, 40 Amp
Part No: IMO-IS4P40
Switches - AC Isolators
AC Isolator Switch
4 pole Enclosed 40A AC switch Isolator