SKU IMO-IS4P32-1P AC Isolators
80 In Stock — order before 2pm for next-day dispatch
Rating 22,144 W
Full refund or exchange
IMO Stag AC Isolator 4 Pole 32 Amp - Single phase
Part No: IMO-IS4P32-1P
Switches - AC Isolators
This part is made up of the following items:
1 x IMO-IS4P32 IMO Stag AC Isolator 4 Pole 32 Amp
AC Isolator Switch
4 pole Enclosed 32A AC switch Isolator